Laipni aicināti uz 

PUBLISKIE IEPIRKUMI ‘2020!​


31.01.2020. | Radisson BLU Daugava

Vairāk nekā 6 mēnešus organizētāju komanda ir cieši sadarbojusies ar referentiem, lai radītu šo neaizmirstamo dienu. Tomēr vissvarīgākie atbalstītāji tam, lai šis pasākums izdotos veiksmīgs, esat Jūs – konferences dalībnieki. Mēs no sirds aicinām Jūs būt aktīvai pasākuma daļai – dalīties savās idejās, iegūt jaunas pazīšanās.

Mēs ļoti ceram, ka šī gada konference būs neaizmirstama un dāvās Jums neaprakstāmus iespaidus.

Liels paldies par piedalīšanos un ar nepacietību gaidām drīzu tikšanos!

CONFINN komanda

 

REĢISTRĀCIJA

PĀRLIECINIETIES, KA JŪSU IEEJAS BIĻETE IR IZDRUKĀTA, UN MŪSU KOMANDA JUMS PALĪDZĒS REĢISTRĒTIES UN ĀTRI SAŅEMT DALĪBNIEKA MATERIĀLUS!

Savu ieejas biļeti Jums vajadzēja saņemt līdz trešdienai, 2020. gada 29. janvārim (lūdzu, pārbaudiet arī Junk mail).

Ja neesat saņēmis biļeti līdz norādītajam datumam, lūdzu, informējiet mūs, zvanot pa tālruni 26601182.

VIETA:

Konferences norises vieta Radisson BLU Daugava, Kuģu iela 24, Zemgales priekšpilsēta, Rīga

Saudzēsim dabu: ja piedalāties kopā ar savu komandu, uzaiciniet kolēģus uz norises vietu doties kopā kā grupai – tādējādi mēs ietaupīsim ierobežotās autostāvvietas un vienlaicīgi saudzēsim dabu.

LAIKS:

Dalībnieku reģistrācija sākas plkst. 8.00. Konference sākas plkst. 9.00. Mēs plānojam, ka konferences noslēgums būs plkst. 17.30. Lūdzu, iepazīstieties ar detalizētu programmas aprakstu šeit > > >

Mēs aicinām Jūs ierasties agrāk no rīta, tādējādi Jums būs iespēja izvairīties no stāvēšanas garās rindās un varēsiet ieņemt labāko vietu semināra norises telpā.

REFERENTU PREZENTĀCIJAS:

Referenti prezentāciju sagatavošanā iegulda lielu darbu. Mēs zinām, ka mūsu dalībniekiem ir svarīgi saņemt sev vēlamos materiālus, tāpēc esam augšupielādējuši referentu prezentācijas tīmekļa vietnē, kur tām ērti varat piekļūt un lejupielādēt. Prezentācijas pieejamas šeit >>>

Prezentācijas būs augšupielādētas no 27. janvāra.

Mēs aicinām rūpīgi apdomāt, vai šos materiālus tiešām nepieciešams izdrukāt. Iespējams, ka ir pietiekami, ja materiāli ir pieejami uz Jūsu ierīces darbvirsmas, viedtālrunī vai planšetdatorā. Vai arī Jūs piekrītat, ka kopā mēs varam veicināt saudzīgāku attieksmi pret vidi?​

KAFIJAS PAUZES UN PUSDIENAS:

Kafijas paužu laikā mēs pasniegsim saldas uzkodas, karstu kafiju un tēju, savukārt Radisson BLU Daugava šefpavārs parūpēsies par gardām pusdienām pusdienu pārtraukuma laikā.

Ja Jums ir īpašas vajadzības saistībā ar ēdienu, veselību vai citu iemeslu dēļ, aicinām par to parūpēties jau iepriekš.

 

SVARĪGI:

  • Ja plānojat izmantot savu klēpjdatoru, lūdzam izvēlēties sēdvietas zāles aizmugurējās rindās, lai tādējādi netraucētu citus dalībniekus.
  • Mēs ļoti mudinām cienīt vienam otru un ierasties gan uz konferences sākumu, gan arī atgriezties no pārtraukumu pauzēm savlaicīgi, jo kavēšana novērš kā referenta, tā arī dalībnieku uzmanību.
  • Pasmaidiet un sagatavojieties gūt iedvesmu!
 

Mēs neesam aptvēruši visus jautājumus, kas Jums radušies? Jums varētu būt noderīga vēl kāda informācija vai vēlaties precizēt dažus svarīgus aspektus?

Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot e-pastu uz info@confinn.eu vai zvanot pa tālruni 26601182.

Paldies!